szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Sławomir Petelicki

Wojna z Irakiem

Spotkanie odbyło się:
2003-03-21 (11:00)

Opis gościa

Autograf

Zobacz także zapis czata z tym gościem z dnia:
2003-03-28
2002-04-30
2001-03-02
2000-06-12

Zapis czata

  A A A
 

Moderator: Witamy serdecznie naszego gościa generała Sławomira Petelickiego. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i zapraszamy internautów do rozmowy.

~aga: Wywiad amerykański jest przekonany, że należy spodziewać się wielu aktów terroru w krajach sojuszniczych - czy my jesteśmy na taką ewentualność przygotowani?
Petelicki_S: Myślę, że nie w pełni.

~komandos: Panie Sławomirze, czy GROM będzie wchodzić do Bagdadu razem z wojskami koalicji ??
Petelicki_S: Tego nie wiem.

~Rafal_Mazur: Panie Generale - czy rola jednostek specjalnych będzie w czasie obecnego konfliktu większa niż w czasie "Pustynnej Burzy" ?
Petelicki_S: Zdecydowanie większa, gdyż chodzi o wykrycie i zneutralizowanie broni chemicznej i bakteriologicznej, a także zlikwidowanie Saddama Husajna i jego synów.

~Ulrik: Dzień dobry panie Generale....mam pytanie odnośnie udziału polskiego oddziału jednostki GROM. Czy uważa pan, że może dostać on misję bezpośredniego zlikwidowania Saddama ????.lub innego wysokiej rangi urzędnika irackiego ????
Petelicki_S: Myślę, że nie, z różnych względów. Ale nie dlatego, że nie jest na tym samym poziomie co amerykańskie i brytyjskie jednostki specjalne. Uważam, że dla Amerykanów jest to sprawa ambicjonalna.

1 2 3 4 5 6 7 8 9    Następna

oceń
0
0
Podziel się