szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Darek Malejonek

nowa płyta Maleo Reggae Rockers

Spotkanie odbyło się:
2003-07-17 (11:30)

Opis gościa

Autograf

Zapis czata

  A A A
 
~ROCKSTAR: DAREK! Powiedz mi! Wszyscy mi mówią, że granie dla pieniędzy do zło, komercja....A mi się wydaje, że tak nie jest (pod warunkiem, że jestem w zgodzie z samym sobą)!!!
Darek_Malejonek: Zgadzam się z tobą. Często jest tak, że kapele, które deklarują się jako niezależne, często są niezależne dlatego, że nikt im nie zaproponował kontraktu płytowego. Ostatnio czytałem wywiad z Brygadą Kryzys, gdzie chłopaki na pytanie, jak to jest, że tak długo są zespołem niezależnym, niekomercyjnym odpowiedzieli, że nigdy nie mieli żadnych propozycji. Ważne jest, żeby tak jak Chumba Wumba, Manu Chao czy Bob Marley w tym całym biznesie nie tracić siebie. I być w zgodzie z sobą. To, że się nagrywa dla różnych wytworni jeszcze nie znaczy, że jest się komercyjnym. Ważne jest, czy nie poszło się przy tym na kompromis artystyczny.

~magister: Panie Darku, czy można zamówić i pod jakim adresem płytę Maleo R.R. "ZaZuZi" w Internecie? Miała chyba mały nakład, gdyż dzisiaj nie ma jej (już?) w sklepach muzycznych np. w Gdańsku...
Darek_Malejonek: Cały nakład został wyprzedany, bo już upłynęło trochę czasu. Płyta wyszła w 1997. Mamy nadzieję tego lata na reedycję płyty.

~amelia: Czy sądzisz, że książka, która powstała w dużej mierze przy Twoim udziale ["Radykalni"]wywarła jakikolwiek wpływ na młode umysły?
Darek_Malejonek: Mam nadzieję, że tak. Dostawałem i dostaję zresztą wiele sygnałów, że tak się dzieje. A także, że miała dobry wpływ na wielu młodych księży, żeby mogli lepiej zrozumieć i lepiej docierać do młodych ludzi.

Poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13    Następna

oceń
3
1
Podziel się