szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Julita & Paula

Spotkanie odbyło się:
2001-02-01 (12:00)

Opis gościa

Zapis czata

  A A A
 
ggg: Czy gracie na innych instrumentach?
J.P.: Przymusowo oburącz. Fortepian w szkole. U skrzypków to się nazywa przymusowo oburącz. Był to przedmiot obowiązkowy dla każdego, bez wyjątku.
Uważam, że bardzo mi się przydało to, że znam klawiaturę i mam klawiaturę podłączoną do komputera i cały czas to wykorzystuję, przy pracy. Każdy muzyk powinien znać klawiaturę fortepianową, przynajmniej w podstawowym stopniu.

mikolaj: Co sądzicie o wspólnym koncercie z Vanessą Mae?
J.P.: Była już taka propozycja. Ale miałyśmy już swój koncert w planie. Z drugiej strony nie wiem jak by to było: 3 kobiety na jednej scenie. Myślimy o koncertach wtedy, kiedy są one realne i mamy na nie pomysły. Obecnie myślimy o koncertach z innymi wykonawcami. Choć oczywiście nie mamy nic przeciwko koncertowi z Vanessą Mae.

Wolek: Od czego zaczęła się wasza kariera?
J.P.: Co to znaczy kariera? Jak byłyśmy małe, to nasza pierwsza kariera to była gra, nie na jasełkach w kościele. Miałam występ w szkole i grałam na scenie "Kurki trzy".
A tak naprawdę to od 98 roku, kiedy ukazał się nasz debiutancki album: Julita & Paula Rok później został wydany poza granicami Polski. Skala kariery się rozszerzyła.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8    Następna

oceń
0
0
Podziel się