szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Julita & Paula

Spotkanie odbyło się:
2001-02-01 (12:00)

Opis gościa

Zapis czata

  A A A
 
Syrek: Co sądzicie o muzyce punkowej? Czy taka muzyka jest dla was zbyt prosta?
J.P.: Powtórzę się. Dzielę muzykę na dobrą i zła. Podział jest o tyle słuszny, że w wielu gatunkach grają muzycy, którzy są bardzo zdolni, grają niesamowite rzeczy. Wielbicielem muzyki punkowej nie jestem. W podstawówce byłam fanką zespołów Metallica i Guns&Roses.
J.P.: Jak ktoś słucha więcej takiej muzyki, to może mogłaby mi więcej powiedzieć na jej temat - ja nie jestem jej znawcą.

Pursan: W wersji koncertów na DVD proszę o dołączenie scen zza kulis no i oczywiście dedykacji dla Pursana jako pomysłodawcy.
J.P.: Dobra, oczywiście, że tak. Pozdrawiamy.

LRoguski: Ile godzin dziennie ćwiczycie?
J.P.: Bywa różnie. Kwadratowo i podłużnie. Czasami nie ma kiedy, np. jak jedziemy w trasę. Wtedy w ogóle się nie ćwiczy. Kiedyś próbowałam w autokarze, ale jest to ryzykowne, bo można skończyć z szyjką skrzypiec w swojej szyi. Generalnie powinno się jak najwięcej.

Goscha: Na jakiej muzyce się wychowałyście, czy to rodzice kształtowali wasz gust?
J.P.: Zawsze jest tak, że rodzice kształtują gust. Później dochodzą znajomi. U nas też tak było. Wychowałyśmy się na Chopinie, Beatlesach, Ewie Bem, Presleyu i wszystkich tych wykonawcach, których nasi rodzice mieli w płytotece.
Później to się miksowało. A w ogóle muzyka jest extra i bez niej nie można żyć.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8    Następna

oceń
0
0
Podziel się