szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Sławomir Petelicki

twórca elitarnej jednostki GROM

Spotkanie odbyło się:
2002-04-30 (12:00)

Opis gościa

Autograf

Zobacz także zapis czata z tym gościem z dnia:
2003-03-28
2003-03-21
2001-03-02
2000-06-12

Zapis czata

  A A A
 
~Adrianus: Jakie są obecnie największe zagrożenia dla bezpieczeństwa Polski, oprócz przypadkowych polityków?

~hitman: Osobiście uważam, że jest pan jednym z najbardziej zasłużonych dla naszego kraju obywatelem i należą się panu wielkie gratulacje za to co pan osiągnął w swojej długoletniej karierze!
S_Petelicki: Bardzo dziękuję za te słowa, ale mogę wymienić co najmniej setkę ludzi bardziej zasłużonych, którzy nadal pozostają anonimowi, bo nie zdarzyła się taka okazja, żeby musieli występować przed mediami.
Największym zagrożeniem dla Polski jest moim zdaniem wybuch wewnętrznego niezadowolenia. Dlatego trzeba robić wszystko, aby pomagać rządowi polskiemu, a nie tylko krytykować dla krytykowania.

~sulsa_1: Co pan Generał sądzi o pomyśle "Rezerwy Sił Specjalnych"?
S_Petelicki: Wszyscy byli żołnierze Sił Specjalnych, mam na myśli zawodowych żołnierzy, powinni mieć przydziały mobilizacyjne i być cyklicznie powoływani na ćwiczenia, tak jak ma to miejsce m.in. w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Wtedy nie trzeba byłoby czekać na ochotników, których następnie zgrywa się ze sobą w warunkach bojowych, bo żaden sojusznik nie chce współdziałać z grupą przypadkowo zebranych żołnierzy, którzy nawzajem się nie znają i nie wiedzą, czego mogą się spodziewać od kolegów w przypadku zagrożenia.

Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10    Następna

oceń
0
0
Podziel się