szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Sławomir Petelicki

twórca elitarnej jednostki GROM

Spotkanie odbyło się:
2002-04-30 (12:00)

Opis gościa

Autograf

Zobacz także zapis czata z tym gościem z dnia:
2003-03-28
2003-03-21
2001-03-02
2000-06-12

Zapis czata

  A A A
 
~Dejavu: Czy GROM zatrudnia informatyków i czy wykorzystuje Internet przy zadaniach specjalnych?
S_Petelicki: Tak. GROM ma wybitnych informatyków i wykorzystuje nie tylko Internet, ale najnowocześniejsze techniki IT.

_CHRUMFE_: Spece z FBI nie zapobiegli atakowi na WTC, pytanie, skoro najskuteczniejszą armię na świecie przechytrzyła grupa desperatów z turbanami, pytanie, czy jesteśmy bezpieczni...my, znaczy nie tylko Polacy, ale wszyscy na świecie w normalnych demokratycznych krajach?

~hitman: Czy uważa pan, że obecne poczynania prezydenta Busha oraz cała kampania antyterrorystyczna jest dobrze przemyślana?? Jak na razie efekty raczej nie zachwycają...
S_Petelicki: Walka z fanatykami działającymi w małych, hermetycznych grupach jest bardzo trudna, tym bardziej że na swoją działalność otrzymują ogromne wsparcie finansowe. To, że nie udało się zapobiec atakowi na WTC jest winą nie FBI, ale prezydenta Clintona, który nie zgodził się na wyeliminowanie Bin Ladena, a były do tego dwie okazje. Podobnie Clinton ponosi winę za masakrę w Somalii, którą można zobaczyć na filmie "Helikopter w ogniu". Odmówił wtedy zgody na użycie samolotów C 130 z działkami, które mogłyby odciąć bandytom dostęp do otoczonych żołnierzy amerykańskich.

Poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11    Następna

oceń
0
0
Podziel się