szukaj w serwisie

POWIADOM

wyślij e-mail
Komentuj, zgłaszaj problemy: czat.bloog.pl

Tomasz Pacyński

współtwórca i redaktor wortalu internetowego Fahrenheit i Fantazin

Spotkanie odbyło się:
2003-03-14 (12:00)

Opis gościa

Zapis czata

  A A A
 
~o_k: Czy mógłby pan zachęcić nas do sięgnięcia po pana książkę??
T_Pacynski: To jest bardzo dobra książka :)

~o_k: Czy kapitan Wagner z "Września" był wzorowany na Wiedźminie Sapkowskiego??
T_Pacynski: W pewnym sensie tak, ale raczej w sensie odniesień kulturowych, współczesnego fantasy jako czegoś, co może zastąpić dawniejsze wzorce.

~REDMAN: Czy długo trzeba pracować na sukces?

~NEO_2: Dlaczego pana zdaniem ta Książka jest dobra?
T_Pacynski: Na sukces trzeba zawsze pracować, że się wykręcę takim ogólnikiem. Natomiast czy odniosłem sukces, to nie mnie oceniać.

~rayden_wwa23: Jakie książki fantasy i science fiction uważa pan za godne polecenia? Ja od niedawna wszedłem w ten świat książki i jestem niestety bardzo wybredny. Dziękuję i pozdrawiam.
T_Pacynski: Jako czytelnik zawsze będę polecał książki Andrzeja Sapkowskiego, zachęcałbym też do sięgnięcia po klasykę gatunku, czyli Stanisława Lema. Co do reszty, to powtórzę jeszcze raz: zachęcam do czytania prasy tematycznej i periodyków sieciowych.

~Artur22: Lektura książki (fantastycznej zwłaszcza) często jest ucieczką. Czy taką ucieczką może być również pisarstwo? Czy jest nią czasem dla pana?
T_Pacynski: Czasem tak. Natomiast wydaje mi się, że nie najlepiej by było, gdyby stała się ucieczką permanentną. Jak na razie dość cenię sobie związki z rzeczywistością.

Poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14    Następna

oceń
0
0
Podziel się